Obchodní Podmínky Obchodní Podmínky

Obchodní podmínky maloobchod

 
Uvedené ceny jsou včetně poštovného a balného v případě, že zboží zaplatíte předem převodem na účet 282102389 / 0800. Příslušenství k výrobkům musí být zakoupeno společně s hlavním výrobkem. Ceny za doposlání příslušenství se řídí ceníkem České pošty.
 
Za dobírku účtujeme příplatek 50 Kč na jeden balík.
 
Balíky se zasílají hromadně jednou týdně ve čtvrtek přepravní firmou IN TIME. Dodání na adresu je do druhého dne po odeslání.
 
Pro dodání na adresu je podmínkou vyplnění všech údajů v objednávce. Vašeho mobilního telefonního čísla kvůli operativnější komunikaci. Zásilková služba na něj zasílá SMS o času doručení a kontaktu na řidiče. Uvedením e­mailu získáte možnost sledování zásilky. Bude na něj zaslána informace o odeslání balíku, jeho číslo a předpokládané doručení. Pomocí čísla balíku můžete domluvit i náhradní termín doručení.
 
Termín objednání, aby bylo vyřízeno dodání v daném týdnu, musí být do úterý do 20 hodin, abychom stihli objednávku zpracovat a poslat Vám fakturu k zaplacení zboží. Ve středu se balí, ve čtvrtek odesílá , tak aby stihly peníze doputovat na náš účet do odeslání zboží. Při zaplacení později, je nutné poslat na e­mail r.maternova@seznam.cz potvrzení z banky, že byly peníze odeslány.
 
Osobní odběr zboží na adrese vzorkové prodejny ­ Frostova 334, Praha 10 – Petrovice, je potřeba telefonicky domluvit. Můžete zde také zakoupit zboží snížené jakosti ( barevné povrchové vady) se slevou od 50 do 250 Kč.
 
Upozornění: Židle složené z více barev můžeme poskládat na místě, pro jistotu si ale požadavek na Vámi vybranou barvu také telefonicky ověřte. Zakázkové barvy jsou k osobnímu odběru při pravidelné dodávce nového zboží 1 x za tři týdny. Můžeme zaslat i dříve, zásilkovou službou, podle termínu dokončení jejich výroby.
 
Případné reklamace se snažíme vyřídit obratem. Dříve, než se nám rozhodnete zboží poslat zpět, prosíme o telefonickou konzultaci.
Mnoho zdánlivých nedostatků bývá způsobeno např. špatnou montáží.